delimiter image
GLAMPING

Liva Park Glamp to idealny wybór dla osób, które szukają miejsc jedynych w swoim rodzaju. W ramach pobytu oferujemy wszelkie wygody na najwyższym poziomie. Każdy nasz namiot to prawdziwy, luksusowy apartament a dostępne na terenie udogodnienia czynią Liva Park unikatowym obiektem. Sprawdź nasze apartamenty namiotowe. Przyjrzyj się dostępnym u nas atrakcjom i daj się zaskoczyć możliwościami jakie daje otaczający nas Oberland. Zapraszamy!

delimiter image
GLAMPING

Liva Park Glamp to idealny wybór dla osób, które szukają miejsc jedynych w swoim rodzaju. W ramach pobytu oferujemy wszelkie wygody na najwyższym poziomie. Każdy nasz namiot to prawdziwy, luksusowy apartament a dostępne na terenie udogodnienia czynią Liva Park prawdziwie unikatowym obiektem. Sprawdź nasze apartamenty namiotowe. Przyjżyj się dostępnym u nas atrakcjom i daj się zaskoczyć możliwościami jakie daje otaczający nas Oberland. Zapraszamy!

delimiter image
ZALETY

Zobacz, co kryją w sobie nasze wyjątkowe apartamenty namiotowe.

1_100x100
PRZESTRZEŃ

54 m2

IKONKI_100x100_2
ŁAZIENKA

 Przestronna łazienka z prysznicem i toaletą

IKONKI_100x100_3
KUCHNIA

Salon z aneksem kuchennym

IKONKI_100x100_4
SYPIALNIE

Dwa niezależne pokoje

IKONKI_100x100_6
TARAS

13 m2 z widokiem na Kanał Oberlandzki

IKONKI_100x100_5
OGRZEWANIE

Zawsze ciepło

IKONKI_100x100_8
DESIGN

Autorskie stylizacje wnętrz namiotów

IKONKI_100x100_7
KOMFORT

Najwyższa jakość materiałów

delimiter image
LIVA PARK TO ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ TYLKO NAMIOTY

Sprawdź dodatkowe możliwości.

ATRAKCJE
W LIVA PARK

Oddajemy do Waszej dyspozycji Park, w którym każdy znajdzie coś dla siebie a unikatowość i dostępność atrakcji sprawi, że każdy dzień będzie nową przygodą lub okazją do wyciszenia. My dajemy możliwości, a Ty decydujesz.

ATRAKCJE
W OKOLICY

Ilość atrakcji dostępnych w pobliżu
Liva Park będzie dla Was prawdziwym zaskoczeniem! Sprawdź, które
z nich polecamy ale, UWAGA,
lista jest długa:) Kliknij poniżej
i przekonaj się sam.

VILLE
W LIVA PARK

Już wkrótce w Liva Park
będziesz mógł zrealizować swoje
marzenia o domu na Mazurach.
Więcej informacji w drugiej
połowie 2023 roku. Trzymajcie rękę
na pulsie!

delimiter image
WYBIERZ SWÓJ APARTAMENT

Dopasuj swój namiot idealnie do siebie.

Magia Oberlandu zobowiązuje i postaraliśmy się, żeby każdy, kto nas odwiedzi mógł ją poczuć. Dlatego każdy z naszych apartamentów to osobna opowieść. Każdy z nich kryje w sobie wyjątkowe wnętrze z motywem przewodnim.

APARTAMENT WALD

 Lasy Taborskie, dzikie ostępy i ich tajemniczy klimat były inspiracją dla stworzenia wystroju tego namiotu. Nie zabraknie tu dekoracji związanych z sosną taborską, a ciemnozielone akcenty przeniosą Was w magiczną leśną krainę.

APARTAMENT RITTER

 Czym by były Mazury, gdyby nie spuścizna Zakonu Najświętszej Marii Panny? Ten apartament przeniesie Was w czasy świetności zakonu i pozwoli dotknąć niezwykłej historii, która nadal żyje i jest obecna w Liva Park.

APARTAMENT WIESE

Liva Park to łąka a apartament Wiese to łąki odbicie. Uwiedzie cię klimatem pełnym kwiatów, ziół, wianków i magią ich aromatu. Specjalnie dla Was przenieśliśmy ciepły, rozkwiecony wiosenny dzień do wnętrza tego apartamentu.

APARTAMENT BLAU

Jeziora i rzeki to nie tylko ulubione miejsca wypoczynku to również niewyczerpalne źródło inspiracji. Motywem przewodnim tego apartamentu jest woda i wszystko to co związane z niezwykłą historią kanału Oberlandzkiego oraz pobliskich jezior.

APARTAMENT WILD

Okolica aż kipi od różnorodności dzikich zwierząt. Jelenie szlachetne, łosie, sarny, dziki, wilki i oczywiście lisy. To one oraz ich nierozerwalny związek z tymi ziemiami i żyjącymi tu ludźmi są kluczowym składnikiem stylizacji tego apartamentu.

APARTAMENT
BIEBERSWALDE

Co powiecie na podróż w czasie do lat 20 XX wieku? Ten apartament nawiązuje stylem do wnętrza domostwa z pobliskiej miejscowości w czasach jej największej świetności. Przekonacie się, czy 100 lat to faktycznie tak dużo.

delimiter image
ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

To coś więcej niż tylko miejsce.

delimiter image
GOSPODARZE

Miło nam będzie Was gościć u siebie.

ZAPRASZAMY

Ciesz się każdą chwilą spędzoną w Liva Park Ville & Glamp.

Tam, gdzie kończy się wiedza, zaczyna działać wyobraźnia, to ona pozwala nam marzyć – a czego potrzeba aby marzenia spełniać? Pasji!

Wyobraźnia i pasja to nasze generatory pozytywnej energii, energii, która pchnęła nas do realizacji jedynej w swoim rodzaju inwestycji.

Naszą pasją jest Oberland, kraina między Ostródą, Iławą a Pasłękiem, pełna niezwykłego piękna, której krwiobiegiem jest jeden z najbardziej niezwykłych cudów techniki na świecie, kanał Oberlandzki (Elbląski).    Piękno tych terenów zachwyca…od zawsze. Oberland był jednym z popularniejszych miejsc turystycznych dawnych Prus. Inwestycje poczynione jeszcze przed wojną miały na celu stworzenie bajkowej krainy, w której wszystko co powstawało rękami człowieka miało jedynie wzmacniać poczucie obcowania z wyjątkową okolicą.

To jest nasza pasja, a naszym marzeniem jest móc podzielić się tą pasją z Wami.

Image module
delimiter image
NAPISZ DO NAS

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą
to śmiało, napisz do nas:)